Kataloglar
Facebook Google+ twitter
 • Bahçe ve Özel Alan Peyzaj Yapay Çim & Sentetik Dekorasyon Çözümleri
  Bahçe Dizayn ile mükemmel bahçe hayaliniz gerçek oluyor. Kaliteyi uygun fiyat avantajı ile birleştirerek yeni nesil yapay çim sistemlerimiz ile size peyzaj ve bahçe alanlarının yeşillendirmesinde yeni bir dizayn sunuyoruz.
 • Peyzaj Dekorasyon Ürünleri ve Uygulamaları
  Ürünlerimiz uzun vadeli çevresel ve ekonomik faydalarının yanında dört mevsim sağladığı görsellik ile yaşama renk katmaktadır. Bakım ve kullanım konusunda inanılmaz avantajlar sunan ürünlerimiz ayrıca TSE kalite standartlarına uygun ve Sanayi Bakanlığı onaylı garanti kapsamındadır.
 • Peyzaj Dekorasyon Ürünleri ve Uygulamaları
  Tüm iç ve dış mekanlara uygulanabilen, sulama ve bakım gerektirmeyen özelliklerinin yanı sıra ürünlerimiz antibakteriyel, antistatik, antialerjik olmasının yanı sıra kolay uygulanır ve uzun yıllar rengi solmadan ilk günkü görüntüsünü saklar.
 • Bahçe Ekipmanları & Kent Mobilyaları
  Tasarım ve konforu ile bahçe ekipmanları & kent mobilyalarına yeni bir bakış açısı katmak misyonlarımız arasında önemli bir yer tutmaktadır. Evlerimizin dört duvar ile sınırlı olmadığını temel alarak tüm uygulamalarımızı özen ve zevk ile gerçekleştiriyoruz..
 • Çocuk Oyun Grupları
  Kent yaşamının vazgeçilmez parçası olan parklarımızı çocuklarımızın ihtiyaçlarına göre sevgi ve tecrübelerimiz ile şekillendiriyoruz. Günlük yaşamın stres ve kargaşasından uzaklaştığınız yeşil alanlarda çocuklarımıza ayrılmış alanları özgürce ve doyasıya kullanarak eğlenebilecekleri, hayal güçlerini yansıtabilecekleri ortamları hazırlamaktan büyük keyif alıyoruz.
 • Fitness Sistemleri
  Güne başlamanın ve zinde hissetmenin tartışmasız en güzel yolu olan sporu yaşama katmayı ilke ediniyoruz. Ve bu doğrultuda sporu sokaklara taşıyarak size hep yakın olmayı ilke ediniyoruz.
 • Kauçuk Zeminler
  Kauçuk zeminler, koruyucu özelliği, esnekliği ve darbe emiciliği sayesinde düşme veya darbe sonucu oluşabilecek yaralanmaları önlemesi nedeniyle, özellikle çocuk oyun alanları için seçilebilecek en iyi malzemedir. Çocuk oyun alanlarında kullanılan kum zeminlere göre çok daha hijyenik ve sağlıklıdır.
Copyright © 2014 BAHÇE DİZAYN