Kataloglar
Facebook Google+ twitter
BAHÇELERİNİZDE BEŞİNCİ MEVSİM
Bahçe Dizayn olarak gücümüzün müşteri memnuniyetinden geldiğini biliyor dekorasyon ve peyzaj sektöründe müşterilerimize Sanayi ve Çevre Bakanlığı normlarına uygun kullanıcı sağlığını göz önünde tutan ürünler ile dayanıklı ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.
  • HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

10 yıllık sektör deneyimimizi Bahçe Dizayn markası adı altında dekorasyon ve peyzaj sektöründe sizlerin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Yapay Çim, Sentetik Dekorasyon ve peyzaj ürünlerinin satış ve uygulamasından çocuk oyun grubu ve kent ekipmanları satışına kadar geniş bir portföyde hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin temel prensibi firmamız bünyesinde sahip olduğumuz uygulama ekiplerimizle birlikte aynı anda farklı bölgelerde saha uygulaması yapabilmenin yanı sıra uygulama sonrasında da hizmet verebilmek yer almaktadır.

Neden Bahçe Dizayn?

Bahçe Dizayn firması müşterilerine Türkiye'de yapay çim ve sentetik dekorasyon ürünlerinin tedarik edilmesinden montajına kadar karşılarında profesyonel muhattap bularak çalışmanın ve satış sonrası hizmet alabilmenin avantajlarını sunmaktadır. Montaj ve uygulama ekiplerinin firmamızın kendi bünyesinde çalışıyor olması müşterilerimize ayrı bir kalite sunmakta ve montaj sırasında müşterilerimizin müdahale etmesine imkan veren bir uygulama imkanı sağlamaktadır.

Misyonumuz

Bahçe Dizayn olarak firmamızın temel misyonu Türkiye'de dekorasyon ve peyzaj alanında profesyonelliği ile tanınan bir marka olmak ve kalite kelimesi ile hizmet verdiği her müşterisi tarafından anılmaktır.

Copyright © 2014 BAHÇE DİZAYN